ثبت‌نام برای هفتمین المپیاد ریاضی هم‌زمان (غیر دوره تابستانی)

۱. برای ثبت‌نام نهایی در هفتمین المپیاد هم‌زمان است. باید ابتدا پیش‌ثبت‌نام کنید:
https://forms.gle/8gXEK6CmQuzAckHc8
و سپس برای تکمیل ثبت‌نام و واریز کردن وارد فرم زیر شوید:
https://forms.gle/KuZV6Vr1j3JFSh2F8
۲. این آزمون برای شرکت‌کنندگان دوره تابستانی المپیاد ریاضی اجباری و رایگان است و کافی است فقط فرم پیش‌ثبت‌نام را تکمیل کنند و این فرم را نادیده بگیرند.
۳. این آزمون ۲۵ و ۲۶ تیر یعنی سه‌شنبه و چهارشنبه همین هفته در دانش‌گاه شهید رجایی برگزار می‌شود.
۴. هزینه شرکت در آزمون ۸۰ هزار تومان است که در نهایت صرفه‌جویی جهت پذیرایی، حق‌الزحمه تیم قرنطینه، تصحیح برگه‌ها و بقیه امور اجرائی گرفته می‌شود.
۵. امسال خوابگاه در نظر گرفته نشده است لذا افرادی که از شهرهای دیگر برای آزمون می‌آیند باید محلی را برای یک شب اقامت در نظر داشته باشند.
۶. شرکت‌کنندگان باید از ساعت ۱۲:۳۰ در دانش‌گاه شهید رجایی دانش‌کده مواد حضور داشته باشند و آزمون به احتمال زیاد ساعت ۲۲ به اتمام خواهد رسید. لذا حتماً قبل از حضور در دانش‌گاه شهید رجایی ناهار را صرف کرده باشند.
۷. قرنطینه از ساعت ۱۳ آغاز می‌شود و تا پایان آزمون شرکت‌کنندگان به گوشی همراه و وسایل ارتباطی دسترسی ندارند در طول زمان قرنطینه و آزمون دو پذیرایی صورت می‌گیرد لذا شرکت‌کنندگان اگر نیاز دارند می‌توانند با خود تغذیه ساده بیاورند. آوردن نوشت‌افزار و یا کتاب در محل قرنطینه آزاد است.
۸. تلاش خواهیم کرد در حاشیه مسابقات برنامه‌هایی دیگر تدارک ببینیم که البته هم‌کاری شرکت‌کنندگان در این زمینه بسیار موثر خواهد بود.
۹. شرکت‌کنندگان باید کارت ملی (و اگر نشد شناس‌نامه) خود را هم‌راه داشته باشند. به‌علاوه دانش‌آموزان باید از ولی خود رضایت‌نامه داشته باشند. متن رضایت‌نامه از طریق گروه گوگلی ارسال خواهد شد.
۱۰. لطفاً هزینه را هر چه سریع‌تر و حداکثر تا ساعت ۱۲ دوشنبه ۲۴ تیر، به کارت شماره ۵۸۹۲۱۰۱۰۵۳۸۰۰۵۷۵، به نام محمد هادیان، واریز کنید و کد ره‌گیری پرداخت را به‌دقت در فرم ثبت‌نام وارد کنید.

کامنت ها “ثبت‌نام برای هفتمین المپیاد ریاضی هم‌زمان (غیر دوره تابستانی)

دیدگاهتان را بنویسید