خبر فوری درباره ششمین المپیاد ریاضی هم‌زمان

از همه کسانی که در ششمین المپیاد ریاضی هم‌زمان ثبت‌نام کرده‌اند دعوت می‌کنیم فردا، دوشنبه 18 تیر، ساعت 10 صبح در باش‌گاه دانش‌پژوهان جوان حاضر باشند تا به تدریج و با طی مراحل وارد قرنطینه شوند.

همه موارد زیر را به‌دقت بخوانید.

آزمون در رومانی ساعت 9 و به وقت تهران ساعت 10:30 شروع می‌شود. سعی کنید دیر نیایید زیرا اگر زمانی که رسیدید سؤالی روی اینترنت، رسمی یا غیررسمی، گذاشته شده باشد، امکان شرکت شما در المپیاد ریاضی هم‌زمان وجود نخواهد داشت.
آزمون شامل دو روز است و هزینه‌های آن به شکل زیر و صبح روز دوشنبه دریافت می‌شود. بند اول اجباری است و بند دوم اختیاری و با اولویت عزیزان شهرستانی خواهد بود.
1. هزینه دو روز برنامه، هر روز 5 ساعت قرنطینه و 5 ساعت آزمون (حق‌الزحمه مراقب‌ها، مجریان آزمون و قرنطینه، تصحیح برگه‌ها، ناهار در قرنطینه، پذیرایی در آزمون و…) 100 هزار تومان (اجباری)
2. اقامت شبانه یک شب شامل به‌ترتیب شام، جای خواب، صبحانه 50 هزار تومان (اختیاری با اولویت شرکت‌کنندگان در آزمون مرحله دوم 1397)

تخفیف‌هایی برای شرکت‌کنندگان در آزمون مرحله دوم المپیاد ریاضی 1397
1. همه شرکت‌کنندگان 50 درصد تخفیف
2. شرکت‌کنندگانی که در آزمون مرحله دوم (که قبلاً برگزار شده و بعداً تصحیح خواهد شد!) نمره 45 یا بالاتر (معادل سه سؤال از شش سؤال) بگیرند، می‌توانند هزینه خود را، پس از کسر هزینه تبادلات بانکی، پس بگیرند.
3. شرکت‌کنندگانی که موفق به ورود به دوره تابستانی می‌شوند، مانند بند 2 خواهند بود.

تبصره:
1. باش‌گاه نسبت به اسکان هم‌راهان تعهدی ندارد ولی در صورت وجود امکانات هم‌کاری خواهد کرد.
2. باش‌گاه با عزیزانی که به اقامت در شب دوم (یعنی پس از پایان آزمون‌ها) نیاز دارند، در حد توان هم‌کاری خواهد کرد.

نکات مهم:
1. کارت ملی، وجه نقد جهت پرداخت هزینه‌ها، لباس مناسب و راحت (برای اقامت شبانه) و رضایت‌نامه ولی (برای دانش‌آموزان) هم‌راه داشته باشید.
2. در طول مدت قرنطینه و آزمون داشتن تلفن هم‌راه، تبلت و… ممنوع است. در این مدت امکان تماس با خارج باش‌گاه، یا خروج از محیط قرنطینه را ندارید.
3. وسایل ممنوع صبح هر روز از شما تحویل گرفته می‌شود و پس از هر آزمون به شما تحویل داده می‌شود.
4. کیف یا کیسه‌ای هم‌راه خود بیاورید و نام خود را روی آن بنویسید تا وسایل غیرمجاز شما در آن نگه‌داری شود.
5. برای آوردن وسایل مجاز به داخل قرنطینه یک کیسه شفاف هم‌راه داشته باشید تا لازم نباشد کیف شما باز و محتویات آن گشته شود.

نکات نیمه‌مهم:
1. برای ساعات طولانی برنامه‌ای داشته باشید. از امکان ارتباط با علاقه‌مندان حل مسأله و تعدادی المپیادی حرفه‌ای که با شما هستند استفاده کنید.
2. ما سعی می‌کنیم در حاشیه، برنامه‌های ساده‌ای داشته باشیم ولی واقعاً شرایط به‌شکلی نیست که قول بدهیم کارمان درجه یک باشد! (کارهای تصحیح مرحله دوم، اعزام تیم‌ها در شرایط نامساعد ارزی و… نیروی بسیاری از ما را می‌گیرد.)

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، هزینه‌ها بسیار کم‌تر از مقادیر متعارف است و بخش اعظمی را باش‌گاه دانش‌پژوهان جوان تأمین خواهد کرد.

آدرس معاونت دانش‌پژوهان جوان (باش‌گاه): تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقای سابق و جردن اسبق)، کوچه نیلوفر غربی، پلاک 8، ساختمان شهید بهشتی
شماره تماس: 02122027823 – 02122027825 – 02122010909 – 02122019966 – 02122019967

6 دیدگاه

  1. omid.naghshineh نویسنده

   سلام.
   در مورد دوره تابستانی یادداشت جدید را ببینید.
   المپیاد ریاضی هم‌زمان هنوز نهادینه و تثبیت نشده است و هر سال مسائل خاص خودش را دارد ولی امیدوارم برگزار شود و شرکت در آن آزاد باشد.

 1. a-math

  واقعا معنی کشور جهان سومی بودن و بی برنامگی و بی نظمی در نهاد ها رو الان خیلی خوب درک میکنم ، حدود 3 ماه هست که ما چشم به راه آمدن نتیجه المپیاد هستیم ، ولی هر دفعه که سایت می شوم میبینم که گفته شده ((بدلیل مشکلاتی اجرایی دانش پژوهان درگیر آن است نتیج هنوز نیامده)) چرا مشکلات اجرایی را نمی گوییدکه بدانیم چه جور مشکلی است که از شانس بد ما امسال بوجود آمده ، آدم یکسری شک هایی میکند از قبیل اینکه شاید برگه ها پاسخنامه گم شده باشد یا اینکه تقلبی در کار باشد ، امید وارم وژدان کاریتان را از دست نداده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید